Apie

Vezui.lt – tai plataus profilio vežimo paslaugas reklamuojantis tinklas, kuriame vežėjai skelbia savo kelionių maršrutus, o keleiviai ieško priimtiniausių keliavimo būdų, krypčių ir kainų. Tai abipusė nauda tiek keliaujantiems, tiek keleivių pervežimo verslui.

www.vezui.lt sistema naudotis paprasta ir patogu. Esame įdiegę patogią paieškos sistemą, pagrindiniame lange lankytojas mato artimiausių numatomų kelionių tvarkaraštį, laisvų vietų skaičių, vežėjo nurodytus kelionės privalumus, kainą bei transporto priemonės, kuria bus keliaujama, tipą. Potencialiam keleiviui tai labai patogu – nereikia papildomai teirautis vežėjo, kadangi svarbiausia informacija matoma vos apsilankius mūsų sistemoje. Vezui.lt kiekvienas gali naudotis visiškai nemokamai. Norintiems paskelbti kelionę netgi nebūtina užsiregistruoti sistemoje (jei skelbiama viena kelionė).

Siūlomų vežimo paslaugų spektras itin platus: keleivių pervežimas, siuntų pervežimas, įvairių krovinių pervežimas, automobilių pervežimas. Nuolatos kursuojantys vežėjai keleivius, krovinius, siuntas veža į Angliją, į Londoną, taip pat ir į Lietuvą. Maršrutai, kuriais dažniausiai keliaujama: Lietuva-Anglija bei Anglija-Lietuva.

Domina siuntos ar tiesiog norite keliauti ir ieškote pakeleivio? O gal iš draugų, pažįstamų ar tiesiog paprasčiausių praeivių esate nugirdę frazę „ieškau pakeleivio“? Tuomet siūlome apsilankyti pas mus! www.vezui.lt svetainėje keliones paskelbę vežėjai pasiruošę padėti visiems, kuriems reikia vienokių ar kitokių vežimo paslaugų.

„Vežu į...“ tinklas neapsiriboja vien jau minėtais populiariais kelionių maršrutais. Olandija, Belgija, Norvegija, Airija – tai tik kelios šalys, į kurias užsiregistravę vežėjai taip pat padės Jums ar Jūsų siuntai, kroviniui pasiekti galutinį tašką komfortabiliai ir greitai, o taip pat ir nebrangiai. Vežantysis pasirūpins, jog keleiviui kelionė neprailgtų. Kelionės metu galėsite naudotis visais vežėjo siūlomais privalumais.

Stengiamės užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę, pasiūlyti geriausią variantą, kuris vienodai priimtinas būtų tiek vežėjui, tiek klientui. Lieka tik išsirinkti Jums patogiausią maršrutą. bei labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį vežėją. Vezui.lt – galbūt mums pakeliui?